
Coppens Uitvaartzorg winnaar Dutch Funeral Awards.
Lees meerTijdens deze avond werd er gesproken over dit ingrijpende onderwerp door Jeffrey Coppens (Uitvaartleider), Inge de Kroon (Orthopedagoog-Generalist) en Anja Coppens (Rouwtherapeut). Er was ook ruimte voor het stellen van vragen. Hierbij werd ingegaan op vragen als:
Het verlies van een naaste en het verwerken van dit verlies heeft een enorme invloed op het leven van ons, volwassenen, en ook op het leven van onze kinderen. Kinderen ervaren zelf het verlies, en voelen al heel goed aan dat hun ouders rouwen.
Het is een natuurlijke reactie van ouders hun kinderen te willen beschermen tegen pijn en verlies. Toch kunnen wij niet voorkomen dat kinderen in hun jonge leven geconfronteerd worden met zoiets ingrijpends als de dood.
Het is belangrijk voor hen te weten dat zij niet de enige zijn. Verlies van een naaste gaat aan jonge kinderen niet zomaar voorbij.
Coppens Uitvaartzorg winnaar Dutch Funeral Awards.
Lees meerVoor het derde jaar zijn Pastoor Frans Verheije en Diaken Ryan Keetelaar samen met ruim vijftig mensen na de kerkdienst in de H.
Lees meerEen positief bericht in een roerige tijd.
Lees meerOnline rouwbehandeling voor nabestaanden van wie een dierbare is overleden tijdens de coronacrisis.
Lees meer